Blog Açmak İstiyorum

blog açmak

Günümüzde blog açmak, az da olsa teknik yönden bilgi gerektirmektedir. Özellikle bir sunucu ya da hosting üzerinde blog sitesi kurmak, FTP, Mysql ve database açma gibi temel bilgiler gerektirmektedir. Bu konuda yeterli bilgisi olmayan kişiler için ücretsiz herhangi bir yardım bulunmamaktadır. Fakat buna rağmen online video sitelerinde bulunan blog açma rehber videoları ile görsel yönden de görerek blog açmayı öğrenmeniz mümkündür. Ayrıca özel hosting ve sunuculara nasıl blog sitesi kurabileceğinizi anlatan rehberler de bulunmaktadır.

MANYAK.site olarak blog dünyası konusunda yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etmekteyiz. Blog açma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşayan ziyaretçilerimiz varsa, konu altından ya da iletişim bölümünden her konu hakkında yardım talebinde bulunabilir. Size tam destek sağlayabileceğiniz blog kurulumu ve yönetimi ile sizler de blog sahibi olarak düşüncelerinizi tüm dünyaya yayma fırsatı bulabilir, kendinizi daha geniş kitlelere ifade edebilirsiniz. Ayrıca işleri başarılı bir şekilde yaptığınız, insanların ilgisini çekecek paylaşımlarda bulunduğunuz takdirde siteniz popüler hale geleceğinden farklı yollarla blog yazarak para kazanma imkanınız da olacaktır.

Bu nedenle blog açmak istiyorum diyor ve bu konuda kendinizi yetersiz hissediyorsanız belirttiğimiz bölümler üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişim ve yorumlar üzerinden ücretsiz bir şekilde sunduğumuz hizmetimiz ile kolay bir şekilde blog açabilirsiniz. İsterseniz sizin için anahtar teslim blog kurumları da yapabilmekteyiz. Bu tür durumlarda herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi sadece siteniz üzerinden bizi tanıtmanız (Bir anlamda teşekkür yazısı yazmanız)  yeterli olacaktır. Kurulum sırasında çok uğraş istemeyen temalarınızın ve eklentilerin de kurulumlarını ve ayarlarını yapabilmekteyiz. Ücretsiz şekilde sunduğumuz bu hizmet ile hazır olacak siteniz ile hemen yayın yapma imkanına siz de kavuşabilirsiniz.

Bol hitli günler dileğiyle…

Facebook Profile photo

#r00tadmin #Basit Bir kuL #Allah (c.c) Bir kuLu işte bazen bir adem bazen bir aLem !

1 thought on “Blog Açmak İstiyorum

  1. Hannelore Fenwick says:

    I wish to voice my love for your kindness for people that really need assistance with this important situation. Your very own commitment to getting the message across ended up being rather important and have always allowed somebody like me to realize their targets. Your new useful suggestions implies a whole lot a person like me and extremely more to my office colleagues. Warm regards; from all of us.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir