100 Adet Ücretsiz WordPress Temaları

wordpress temaları

Merhaba Değerli takipçilerimiz sizler için wordpress ücretsiz 100 adet wordpress tema derledik sizlerinde mutlaka içinden beğendiğiniz bir tema çıkabilir ,

Eğer Konumuza google üzerinden tema ismini yazarak geldiyseniz sizler için tüm konu içerisinde tema’nın önizleme ve dowland linkini aramayın diye kısa konu içi linkleme çalışması yapılmıştır ,

Temalar özenle derlenmiş ve sizler için yorumlanmıştır,

 

WORDPRESS ÜCRETSİZ TEMALAR VE TEMA ÖZELLİKLERİ


Büyüyen ve gelişen teknolojinin öncüsü şüphesiz ki İnternet’tir. İnternet bütün Dünyanın ulaşım ve iletişim ağını sağlayan ve günümüzde en çok tercih edilen haberleşme yöntemlerinden biridir. İnternetten ulaşımı sağlayan farklı hizmetlere sahip siteler ve Bloggerlar mevcuttur. Bu sitelerin oluşumunda ise en kolay araç WordPress sistemleridir. Peki bu denli kolaylık ve çeşitlilik sağlayan bir sistem olan wordpress nedir?

WordPress nedir?


WordPress in asıl tasarlanma amacı kişisel web siteleri için kurulum kolaylığı sağlamaktır,yani blog hizmeti verebilmek için hayata geçirilmiş bir projeydi. Pek çok blogger ve blog günümüzde sitesini kodlama sistemlerine gerek duymadan wordpress sistemine taşımışlardır.

Kişisel web sitelerinin blog oluşumunu sağlayan sistemin genel adına wordpress denir. WordPress aracılığı ile artık saniyeler içinde blog sayfanıza çeşitli tatil resimlerinizi, paylaşıma açmak istediğiniz kişisel yazılımları zorlanmadan wordpress ile yükleyebilirsiniz.
Ticaret amaçlı açılan sitelerin wordpress sisteminden yararlanması tavsiye edilebilir.
WordPress sistemi kendi içinde 2 gruba ayrılmaktadır. Worpress.com ya da wordpress.org olarak çeşitlendirilmektedir. .org sistemi üzerindeki özellikler, .com sisteminden çok daha fazladır %30 oranında daha fazla çeşide sahiptir.
WordPress sistemi de her internet sistemi gibi birtakım temalara ihtiyaç duyar.

WordPress Teması nedir?


WordPress sistemlerindeki görünümü belirleyen özelliklerin her birine tema adı verilmektedir. Temalar ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Ücretli ve ücretsiz temaların arasında işlevsellik, tasarım gibi farklılıklar oluşabilmektedir. Ama yine de tavsiye edilen özellikle yeni başlayanlar için, ücretsiz temalar çok daha uygun olacaktır.

Temaların ana görevi; wordpress sistemleri üzerindeki farklı özellikleri temsil ediyor olmasıdır.
Tema hususunda dikkat edilmesi gereken birtakım konulara değinilecek olursa;
Tema değiştirmeye karar verdiniz. Bu konu da çok dikkat etmeniz gerekir çünkü mesajlar veya görünüm gibi farklılıklar oluşabilmektedir.
Sitenizin temasını seçerken, misyon ve vizyon özelliklerini hatta büyüyüp gelişme ihtimallerini göz önüne alarak bir tema tercih edin.
Ücretli tema almak istiyorsanız, temanın vereceği özelliklerle farklı ücretsiz temalara ulaşmaya çalışın.

Tema seçerken renklere değil site içi sayfa yerleşim düzenine önem verin.
Sayfaların ve yazıların ne şekilde görüneceği ileri görüşüne varın.
WordPress temalarını şiirlerin temalarına benzetebiliriz. Evet yanlış duymadınız şiirlerin temalarına…

Beyaz bir defter sayfası düşünün, ilham alarak yazılmış bir şiiri ise internet ortamında açtığınız sayfa gibi hayal edin. 2sinide ortak kılan sizce nedir? Tabi ki tema özellikleridir. Temanızın ziyaretçilerinizde yaratacağı etkiyi düşünerek bir tema tercih edin. Bir şiir her okunduğunda farklı anlamlar taşıyabilir ama ana teması hep aynıdır. Peki sizin temanız hangi duyguları yansıtmalı? Heyecan, coşku, aşk, nostalji, özlem, liderlik, vs…

Temanızın aşk ve sevgi gibi özellikleri yansıtmasını istiyorsanız sayfanızdan ticari amaçlı getirirler talep etmeniz çok tezatlık içerir. Seçtiğiniz temanın düzeni ve renkleri sizin hangi duyguyu ortaya çıkaracağınız konusunda ip ucu niteliğinde olsun.

Tema tercihi ayrıca sayfanızın doluluk oranını da belirler. Sayfaların doluluk oranlarını ise günlük hayatla bağdaştıracak olursak kişilerin beslenme alışkanlıkları ile bağdaştırmamız mümkündür.
Çok yemek yiyen bir birey düşünün, çok çeşitli beslenme şekline sahiptir. Fakat hareket alanı kısıtlıdır. Yeme alışkanlığından dolayı rahat hareket edemez yürürken zorlanır koşamaz. Temalarla bağdaştıracak olursak yüksek depolama özelliğine sahip temalı wordpress sitelerinde ağ hızı biraz daha yavaştır. Daha zayıf ve sportif bireylerin ise çok fazla depolama alanları yoktur fakat hareket alanları rahattır. Çabuk yorulmazlar.
WordPress sistemine kayıtlı pek çok ücretli ve ücretsiz tema yer almaktadır. Biz bu makalemizde ücretsiz wordpress temalarından ve temaların özelliklerinden bahsedeceğiz.

ÜCRETSİZ WORDPRESS TEMALARI


1. Yirmi on yedi teması

WordPress sisteminde yer alan ücretsiz temalardan biridir.

Kurulum birlikte temalar sayfanızda yer alan üç temadan birtanesidir,

Görsellikleri ile adeta bir renk cümbüşüdür. İstisnasız bütün cihazlarda çalışan uyumlu bir temadır.

Önsayfanın bileşenleri, dolaşım ve sosyal menüleri, logolar ve daha fazlasını içeriğinde barındırabilen özelliklere sahip yegâne bir temadır.

WordPressin 4.7 sürümünde karşımıza çıkmaktadır. 2017 yılının en revaçta olan temaları arasında yerini alır. Odaklanma alanı çok fazla renklere sahi olsa bile kurumsal nitelikler taşımaktadır. Pek çok dile çevrilmesi mümkündür.

Başlangıç aşamasında olanlar için çok sağlam tabana sahiptir.

WordPress 4.7 sürümü ile özel olarak Css eklentisi sayesinde değişikliklerin sitenize nasıl yansıyacağını görebilirsiniz, yani ön izleme de diyebiliriz.
Sitenizin pek çok farklı milletten ziyaretçisi olabilir, bu sebeple yirmi on yedi temasında dil eklentisini geniş yelpazede tutmanız sitenizin yararına olacaktır.

2.Mazino teması

ücretsiz wordpress teması

      dowland

Esnek ve çok amaçlı bir wordpress temasıdır. 2018 yılının en çok indirilen temaları arasında yer almaktadır. Yenilikçi ve umut vaad eden tema çeşitlerinden biridir. Hitap ettiği topluluklar arasında; ajanslar, kurumsal siteler, ticari işletmeler gibi kuruluşlar yer almaktadır. Tasarımı ve blog düzeni oldukça basittir bu sebeple indirme sayısı çok fazladır ve kullanışlı bir temadır. Ücretsiz bir tema olmasının yanı sıra renklerin seçiciliği ile göz yormadığı da söylenebilir.
İsteklerinize uygun ve çevrimiçi özelliklerin yer aldığı bir tema olan mazing, harika bir temadır.

Ücretsiz WordPress Teması Mazino Özellikleri

  • Blog üzerine tasarlanmıştır,
  • WordPress Admin panelinizden kolaylıkla yükleyebilirsiniz
  • Açık kaynak kodlamaya sahiptir
  • Mobil uyumlu tasarlanmıştır
  • Kusursuz tasarıma sahiptir
  • Reponsive tasarıma sahiptir bütün cihazlarda en kaliteli görünüm hedeflenmiştir
  • Özelleştirmeye ve kişiselleştirme açık bir tasarıma sahiptir
    3.Travelers teması

ücretsiz wordpress temaları1

 

demodowland
Adından da anlaşılacağı üzere özellikle gezginlerin ve seyahat etmeyi sevenlerin, blogların da tercih edebilecekleri temalar arasında yer alır.
Eğlenceli ve dinamik bir temadır. Renkli bir bavula sığdırılmış hayaller gibi bir temadır.

Seyahat acenteleri, turizm firmaları, rehberlik hizmeti sunan kuruluşların tercihi olan bir numara temalardan biridir. Görünüm herkes için çok önemlidir. Her zaman ilk izlenim çok önemlidir, sitenizin ilk izlenimini önemseyen ziyaretçiler için yüksek puan elde edebileceğiniz bir tema olduğunu söylemek mümkündür.
Tüm ekran boyutları için uyarlıdır. Moda, yaşam tarzı, fotoğraf ajansı gibi servislerin de bloglarında tercih ettiği söylenebilir.
Özelleştiricisi ile birlikte kullanılmaktadır.
4.Spa salon teması

demodowland

Siteniz için duyarlı ve çok amaç güden ücretsiz bir wordpress temasıdır. Misafirhane, sağlık amacı güden bloglar, yoga, saç bakımı gibi blogların şüphe duymadan tercih etmek isteyecekleri temalar arasındadır. Ayrıca spa salon teması Contant form biçimlendirmesini de destekler niteliktedir.
5.Avira WordPress Teması

wordpress tema

demodowland

%100 Wommarce uyumu olan ücretsiz wordpress temalarından biridir bununla birlikte oldukça kullanışlı bir tema olduğu için pek çok işletme tarafından tercih edilen temalardandır.
Örneğin; seyahat acentaları, spor ve sağlık gibi bloglar, spa ya da termal işetmeye sahip olanların kullandığı kişisel bloglar, fotoğraf ya da film ajansları, muhasebe, hukuk, mali müşavirlik yapan işletmelerin e ticaret sayfalarında yer alabilecek resmi bir temadır. Renkleri işletmenin ciddiyetini ve somutluğunu yansıtır. Multipurpose özellikleri ile tercih edilmesi uygun temalardandır. Premium işletme sahiplerinin sitelerinde bulunmasını arz edecekleri, ziyaretçilerin de beğeneceği güçlü temalardandır.
6.Parallex One

wordpress tema

demodowland

Profosyonel kullanıcıların hiti olan bir temadır. Diğer worldpress temaları gibi bu temanın da kullanımı oldukça basit ve sadedir. Çok fazla depolama alanına sahip olan Parallex One teması, oldukça kullanım hızı yerinde bir temadır.
Resturant, yiyecek içecek işletmeleri ( F&B), gıda pazarlama şirketleri gıda tüketim mağazaları gibi kullanıcıların işletme sayfalarında yer verdiği temalardandır.
7.Sydney Teması

wordpress tema

demodowland

Genç ve dinamik Worldpress tema gruplarındandır. Kullanımı tamamen ücretsiz bir temadır. Pek çok kişisel blogger kullanıcısının web sayfalarında yer vermek istediği tema gruplarındandır.
Worldpress in Lunapark temasıdır adeta…
Atlı karıncalardan, dönme dolaplara binmişçesine eğlenceli görünüm veren temalardandır.
Kullanımı kolaydır. İlgi çekici ürün katalogları bulunan mağazaların ilgi çekici tema gruplarından biridir.
8.Zerif Lite 2019 WordPress Teması

wordpress tema

demodowland

Şirket gruplarının ve portföy sahibi serbest çalışan personel gruplarının çevrimiçi varlıklar sağlama amacı ile e- ticaret sitelerinde yer verecekleri temalardandır. Elemantor ile uyumludur ve Google Font özelliği oldukça olağandır. Tam ekran kaydrıcılığı ve logo yükleme özelliği de mevcut bir temadır. Kullanımı hızlı ve sabittir. Özel arkaplanları, özel menüleri ve kendine özel yazı stilleri ile Worldress’e damga vuran, indirme hiti yüksek puanlara sahiptir.
9.Shoplsle Teması,

wordpress teması 2019

demodowland

Worldpress’in yaratıcı ve duyarlı tema grupları arasındadır. Gözünüzü bu temanın sadeliği ve şıklığından alamayacağınız iddasını ortaya atmak cesur ve yerinde bir yaklaşım olacaktır.
Huzur verici ve dingin bir havası vardır. Bootstrap üzerine kurulmuş tema gruplarındandır. Paralaks efekti, çoklu dil desteği ile tercih etmekte zorluk çekmeyeceğiniz tema grupları arasında ilk sıralarda yer alır.

10.Simple Shift Teması

wordpress temalari

demodowland

Zarif ve sade bir tema olmakla birlikte Günlük indirme sayısı ve hiti öok ses getiren bir Worldpress temasıdır. Teknoloji şirketleri, anonim şirketler, limited şirketleri gibi büyük ticaret akıncılarının ticaret bloglarında yer verdikleri dinamik bir temadır. Profosyonel çalışanların ve işverenlerin teması olan Simple Shift renkleri ile dinamizmi ve çalışma ruhunu site ziyaretçilerine yansıtan world press temalarındandır.
demo indir
11.ColorMag Teması

wordpress temalari

demodowland

Haber sitelerinin, magazin çalışanlarının stilinde yer alan mükemmel bir temadır. Yayılımcılar ve diğer kişisel kullanıcı siteleri için tercih edilebilir bir worldpress temasıdır.
Günlük indirme sayısı oldukça yüksek puanlıdır. Adından da anlaşılacağı üzere renkleri le kendini ön plana çıkaran temalardandır. Nitelikli ve kalitesi yüksek olan temalardandır ve blogların da bu temaya yer verenlerin siteleri asla enforme olmaz.

12.Pixovalite Teması

wordpress temalari

demodowland

Modern stilize edilmiş kullanışlı ve dingin worldpress temalarındandır. Css eklentisi ile uyumludur ve geniş kullanım şablonlarına sahiptir.
Modern ve stilize bir temadır. Kullanımı ve kurumu oldukça basittir çünkü sizi çeşitli kodların karmaşası ile uğraştırmaz. Animasyon filmler kadar eğlenceli ve çocuksu duyguları ön plana çıkaran temalardandır.
13.Access Teması

wordpress temalari

demodowland

Profosyonel kullanıcılar için tasarlanmış, birinci sınıf temalar arasına yer almaktadır. Galeri yerleşimi göz yormayan nitelikli ve somuttur. Entegrasyonu geniş bir kitleye hitap eden tema grupları arasında kendini ele verir. Ajans, sağlık ve işletme blogları bu tema ile işletme sayfalarına natural renkler katabilirler.
14.Oblique Teması WordPress Temaları

Oblique Teması

 

demodowland

Fotoğrafçılık, doğa, travelling, seyahat, turizm ve gezginci blog sahiplerinin tercih edebileceği nezih world press uygulamaları arasındadır. Örneğin seyahat etmeyi çok seviyorsunuz ve kişise bir blogunuz var… Kişisel blogunuzu canlandırmak için bir tema arayışı içinde iseniz Oblique teması tam size göre bir temadır.
15.Astrid teması WordPress Temaları

Wordpress Teması

 

demodowland

Ziyaretçilerinizi sayfa düzeni ile mest edecek düzeyde temalardan biridir. Başlık mesajları ile ziyaretçilerinizi harekete geçireceğini söylemek mümkün…
Ekran görünümünü istediğiniz zaman kolaylıkla değiştirme niteliğine sahiptir. Astrid teması ile yerleşik widgetlarınız yerli ve düzenli olarak, çalışanlarınız ve hizmet sunumlarınız için müthiş bir şablon özelliğine sahiptir.
Farklı dilleri lisan eden ziyaretçileriniz için de çeviri özelliği ile geniş yelpazeli bir tema konsepti olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.
demo indir
16. Llorix One Teması

ücretsiz 2019 wordpress temaları

demodowland

Düz temiz ve zarif bir sunum ile sitenize minik dokunuşlar yapar. Kategori fark etmeksizin bütün kişisel blog adreslerinizde bu temaya yer açmak isteyeceksiniz.
Jetpack, Bb pres gibi sistem özellikleri ile kolayca uyum sağlar. Girişim dükkanları, ajanslar, kurumsal e-ticaret sistemleri kolaylıkla bu temadan yararlanabilmektedir. Değişik kategorilere sahip portfolyolar için tercih edilebilir wordpress team uygulmasıdır.
17.Spacious Teması

ücretsiz 2019 wordpress temaları

demodowland

Spesiyelite bir yemek tabağının sunumu gibidir Spacious Teması…
Worldpress sistemi üzerindeki en sakin tema gruplarındandır. Sİteniz hangi sizi yansıtmak istiyor? Sorusunun cevap arayışında bu tema nitelikleri ve uyumlu kullanışı ile hit temalarınız arasında olacaktır.
Kişisel blogunuz olabilir, güzellik sayfanız ya da yerel işletmeniz, hiç önemli değil çok açılı bir tema olduğu için gözü kapalı güvenebilirsiniz.
18. Roko Photo Lite Teması

ücretsiz 2019 wordpress temaları

demodowland

Diğer temalardan farklı olarak, portfolyo bölümü ve iletişim formu gibi özellikleri bulunmaktadır. Bu temanın en çok hitap ettiği blog kullanıcıları arasında Fotoğrafçılar ve fotoğraf işleri ile uğraşan bireyler yer almaktadır.
Adeta blogunuzu albüm gibi bir görünüme kavuşturur ve blogger sitenizde nostalji rüzgarları estirir.
19.Zillah Teması

ücretsiz 2019 wordpress temaları_

demodowland

Çeşitli eklentilerle uyumlu naçizane tema gruplarındandır. Nivo slider, contact form 7 vs… eklentilere karşı yabancılık hissi uyandırmadan uyum sağlaması mümkündür.
Minimal bir temadır ve sitenizde şık bir görünüm sağlar.
20. Restaurant theme Teması

resto wordpress teması

demodowland

Adında anlaşılacağı üzere bu tema yiyecek içecek işletmelerinin pazarlama web sayfalarında yer vermek istediği tema gruplarındandır. İştah açıcı ve göz doyurucu renkleri ile Restourant, bar, cafe, pastahane, catring şirketleri, yemek lokantaları, alacart yemek hizmeti sunan işletmelerin web sayfalarında sıklıkla kullandığı hit bir temadır.
21.Latte Teması

latte wordpress teması

demodowland

Moda stil seçenekleri ile ön plana çıkmış temalardandır. Tekstil şirketleri ve limited şirketlerin web ortamında tercihleri arasında bulundurduğu temalar arasındadır. Latte ismini almasının sebebi, ziyaretçilerine bir kahve sıcaklığı ve samimiyeti sunmayı hedeflemiş olmalarıdır. Pek çok world press eklentileri ile kolaylıkla uyum sağlar.
22. Bento teması

bento wordpress temaları

demodowland

En gelişmiş birinci sınıf world press tema gruplarındandır. Güçlü bir donanıma ve güçlü bir bellek hafızaya sahiptir. Özel gereksinimlerinize uygunluğu ile dikkat çeker. Siz işinizi yapın bırakın Bento teması, sayfanızın düzenini oluştursun. Teknoloji ile dev bir uyum sağlayıcılığı vardır. Her türlü bilgisayar ekranı ile ve mobil cihazlarla uyumludur.
23.Amedeus Teması

wall wıordpress teması

demodowland

Modern ve temizliği ile ön planda olan bir wordpress temasıdır. Eklentilere duyarlıdır ve paralks görselliğine sahiptir. Tam renk kontrolü ve özel bileşenlerden meydana gelmiştir. Aylara göre indirme hiti farklı istatistik oranlara sahiptir. Renkleri ile ziyaretçilerinizi memnun edeceğinden eminiz.
24.Point Teması

pointwordpresss

demodowland

Grafiker, mimarlık atölyeleri ya da şirketleri, tasarımcılar gibi özel yeteneğe sahip çalışanların web sitelerinde yer verdiği renk teması gruplarındandır.
Kullanımı kolaydır, üstün ve şık bir tasarıma sahiptir. Mobil ziyaretçiler için uyumludur. İstediğiniz Web sitenizin kurulumunda point temasına yer vermeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır.
25.Photogruphy Theme Teması

rokowordpress

demodowland

Fotoğrafçılar için tasarlanmış tasarım harikası bir temadır. Ajans şirketleri, fotoğraf çekimini hobi edinmiş bireyler için tercih edilebilecek şık ve sadeliği üstün bir temadır.
Düğün fotoğrafçılığı, doğa fotoğrafçılığı gibi fotoğraf temasını hobi edinen her çalışan için tercih kimliği oluşturacak nitelikli temalardandır.
26. Mh magazine lite teması

demodowland

Her eklenti ile uyumlu bir tema olmakla birlikte etkin kullanıcı yöntemi ile birden çok işinizi aynı anda yapma kolaylığını sizlere sunar. Ziyaretçileriniz için dinamik bir temadır ve çok lisanslı özelliğe sahiptir. Kullanıcılar için deneyimli bir tasarım planı sunarken, dosya ve dizin yapısı sitenizin en şık göstergesi olacaktır.
27. Newsanchor teması

wordpress ücretsiz temaları

demodowland

Sitenizde köklü bir değişime hazır olun! Newsanchor teması ile tanıştıktan sonra eski web renkleri ve dizaynlarınızı tozlu raflara kaldıracaksınız… Her eklenti ile uyumu, renkli dış görünüşü, adminlerin site düzenlerini kolaylaştıracak bir tema düzeni ile işte karınızda Newsanchor!
28. Awaken Teması

wordpress teması

 

 

demodowland

Yakın bir dost sıcaklığına ihtiyacınız var ise Awaken Teması tam size göre…
Kısa kod ve widget eklentileri ile son yılların eskimeyen ve ziyaretçiler tarafından hep yüksek puan ile ses getiren wordpress temalarındandır.
Sitenize özen göstererek sizin yerinize düzenler ve oldukça özgündür.
29. Ionmag Teması

wordpress teması

demodowland

Yeni güncelleme özellikleri ile gündemden düşmeyen Ionmag teması; tasarımcı, modacı ve seyahat sayfalarının dizaynlarını taçlandıran üstün nitelikli temalardandır. Lokanta, restourant gibi yiyecek içecek işletmelerinizin ziyaretçilerinin portfoyüne bu tema da erişebilirsiniz.
30. Newspaper Teması

wordpress teması
demodowland

Güncel haberlerin, magazin renklerinin işinize yansıdığı bir alana ihtiyaç duyarsanız, NewsPaper hemen yanıbaşınızda… Bir tık kadar uzağınız da olan bu temaya wordpress sistemi üzerinden ücretsiz ulaşmanız mümkün. Mobil ve masa üstü ekran uyumu özelliği ile revaçta olan tema gruplarındandır.
31. EightyDays Cite

wordpress teması
demo

Kendi alan adınızı kolaylıkla ziyaretçilerinize duyurmak isteyeceğiniz, üstün nitelikli bir temadır. Güçlü istatistik verileri ile ticarette yeni kolunuz ve ekonominizin rengi Eighty Days teması!
WordPress sistemi ile temaya herhangi bir ücret ödemesi gerektrmeksizin sahip olmanız mümkün üstelik kod ve uzantı karmaşası olmadan…
32. Sperkling Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Spor sayfalarınızın, sağlık sayfalarınızın, eğitimden magazine, tasarımdan ekonomiye her çeşit kullanıcının tercihinde yer vermek isteyeceği şanlı şöhretli bir tema, Sperkling!
Sperkling teması ile pek çok milletten insana gönül rahatlığı ile hitap edebilir ve gönüllerini feth edebilirsiniz.
33. Blaskan Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

İnternet ağının her kitleye hitap ettiği ve herkesin kendinden birşeyler bulduğu bu çok yönlü Dünya da sizde yerinizi Blaskan ile alın. Kendinize ait oluşturduğunuz blogunuzun temasına karar veremiyor en güncel ve sizin için en özel renklerle donanıma sahip bir tema arıyorsanız Blaskan Teması tam size göre….
34. Activello Teması

wordpress teması

demodowland

Ürünlerinizin satılıp sergilendiği basit bir web mağazasına sahipseniz ve temasının ne olması gerektiğine karar veremiyorsanız Activello teması tam size göredir. TaSarım seçeneklerinin çokluğu ve geliştirme seçenekleri ile sitenizde baş tacı olacak bir temadır.
35. Travelify Teması

wordpress teması

demodowland

Seyahat etmeyi hayat felsefesi edinmiş, web sitelerinde seyahat fotoğrafları, yeme içme kültürleri gibi etnik kökenleri araştırmayı seven gezginlerin ruhuna hitap eden Travelify temasını indirmeniz sitenizin refahı için yerinde bir tercih olacaktır. Eklentilerle uyumu ile dile gelen bir tema olan travelify teması bütün web isteklerinizi yerine getirmek için indirmenizi bekliyor!
36. Pinbin Teması

wordpress teması

demodowland

Pinbin teması online olan ve wordpress sisteminin en çok kullanılan ücretsiz temalarındandır. Kişisel blog sahiplerinin bloggerlarında sıkça yer verdikleri Pinbin teması eğlenceli bir tema olmakla birlikte, donanım gücü ile ziyaretçilerinizi etkilemektedir. Sosyal medya profiline benzemesi ile dikkat çeken temanın seyahat severler, fotoğraf çekimi ile uğraşanlar ve mesajlaşma bloğu ile sitelerine sohbet havası katmak isteyenlerin tercih ettiği temalardandır.
37. Dazzling Teması

wordpress teması

demodowland

Sonbahar tonlarını sitenizde görmeye ne dersiniz? Rengarenk ve somut bir temaya ihtyiaç duyuyorsanız Dazzling tam size göre…
Dazzling teması, kolay erişilebilirliği ve kolay kurulumu ile kod gerektirmeyen wordpress temalarındandır.
38. Arouse Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Arrouse teması, yaşamın gerek tonlarını sitenizde göreceğiniz ve eğer ticaret sayfası olarak kullanmak isterseniz emrinize amade olacak temalardandır. Css eklentilerine karşı oldukça ılımlıdır.
39. The Business Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

The Bussines teması; gri, siyah, beyaz veya kahverengi gibi renk seçenekleri ile adeta e-ticaret sayfanızın pusuası olacaktır. Ekonomi devinin iş adamları, istatistik sayfaları, bankalar, yerel ve ticari işletmeler, ithalat ve ihracat şirketlerinin genel tercihi olan tema niteliklerindendir.
40. GreatMag teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Great mag… Metropol bir şehir kadar görkemli ve geniş haznelidir. Pek çok ögeyi içinde barındırarak depo olarak kullanılabilmektedir. Pek çok ögeyi içinde barındırmasına rağmen sabit internet hızı oldukça profosyoneldir.
41. Talon Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Eğlenceli bir temadır. İçinizdeki çocuğu dışarı çıkararak rengarenk kişiliğiniz ile uyum sağlayabilen site düzeninizi yerli yerinde sağlayacak temalardandır. Talon Teması, blogger sitenize ışık tutarak ziyaretçilernizin beğenisini toplayacak niteliklere sahip temalardandır.
42. Astra teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Blogger siteleriniz için tercih edeceğiniz en güzel temalardan biridir. Şablonları ve geniş ekran özellikleri ile sitenizi taçlandıracak renkli çiçekler gibidir. Sayfayı yenilemeden Ajax özelliği ile internet ağında rahatlıkla dolaşabilirsiniz. Kurumsal ve portföy sitelerinizin çok dil seçeneğine sahip wordpress temasıdır.

43. Areview teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

İthalat ve İhracat şirketleriniz için, Form 7 plugin özellikleri ile her türlü web sitesi için uygun üstün niteliklere sahip bir temadır Areview teması…
Sol kenar çubukları ve bakım modu özellikleri ile puanları üzerine toplayan areview dan vazgeçemeyeceksiniz.
44. Solon Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Modern ve şık bir tema Solon!
Tek renk şıklığı ile geleneksellikten vazgeçemeyenlerin tek tercihidir. Css geçiş uyumu ve entegre site düzeni seçimleri ile ön planda olan temalardandır. Yaklaşık 20 adet kadar geniş yazı tipi özellikleri mevcuttur. Her kesimden çalışanın teması, solon…
45. Hiero Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

İsmini duyunca sizde de süper kahraman edası uyandırıyor mu? İşte karşınızda Hİero! Web sitelerinizin, wordpressin sıradanlıktan kurtarıcı temasıdır. Aslında çok kapsamlı bir dergi temasıdır. Duyarlı ve üstün nitelikli galeri sistemi otomatik olarak tema kurulumu ile elinizin altında…
46. Islemag Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Islemag teması, home oficce çalışanlarının ve ticari web sitelerinin tasarım harikası bir buluşudur. WordPressin ücretsiz ve gözde temalarından olan ıslemag teması ile pek çok aktiviteyi biranda yapmak artık mümkündür.
47.BGmag Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Porjelerinizi profosyonelce sergilemek mi istiyorsunuz? Destek sağlayıcı posta kutusu ile en renkli wordpress temalarındandır. Yeni güncellemeleri ile işte karşınızda BGmag teması…
48. Colormag Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

ColorMAG… Özenle seşilmiş renkleri ile blogger siteniz ve sizin kişiliğinizi en üst düzeye taşıyacak tema özellikleri ile uyumlu bir temadır. Haber sitelerinizin web portallarını, magazin sayfalarınızın mikrofonu olabilecek türdeki temalardandır.
49. PM Magz Ücretsiz WordPress Teması

 

demodowland

Yemek tariflerinizi, amatör çekimli fotoğraflarınızı, yazdığınız şiir söz vs… tarzı size özel hobilerinizi ekleyebileceğiniz bir tema olan PM Magz kişisel blogunuz için üstün nitelikli bir portföy aracıdır.

50.MaxWell Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

 
Teknoloji dünyası her geçen gün, büyümekte ve gelişmektedir, bu Dünya da yerini almsk ister misin öyle ise word press kullan ve kendine bir blogger sayfası açarak teknolojik gelişmelerden haberdar ol… MaxWell teması, teknoloji nitelikli web sayfalarınızın bir numarası olmaya hazır ya sen?
51. Huemon Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Arabalar ve ulaşım araçları, herkesin şüphesiz ki merak ettiği ve yakından takip ettiği kategorilerdendir. Web sitelerinin kasıp kavuran teması, Hueman da ağ hızı ve şık görünümü ile ağızları açık bırakacak güce sahip wordpress temalarındandır.
52.GoPress Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Hayvanlar ve doğa… Kâinatın iç içe geçmiş zincir halkasının vazgeçilmez unsurlarıdır. Web portalları, hayvan haklarının ve hayvanlar hakkındaki bilgilerin en rahat ulaşım araçları, web sitesi oluşturarak bu kategiride yer almak ister misiniz? Go press teması ise tam seçiminize uygun bir temadır. Bilgi bloğu sitelerinizin çok değerli temalarından biri olduğunu söylemek mümkündür.
53.Bueno WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Farklı bir sayfa düzeni ve hızlı erişim ağı ile işte karşınız da wordpressin üstün niteliklere sahip teması, Bueno!
Bu tema ile pek çok işlemi saniyeler içinde gerçekleştirebilir ziyaretçilerinize e posta, mesaj bloğu gibi sosyalleşme imkanları sunabilirsiniz.
54.Reception Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

İletişim… Günlük hayatın vazgeçilmezi olan kriterlerdendir. İletişim ve haberleşme olmadan ne yazik ki hayatın akışına ayak uydurmakta zorlanabiliriz. Reception teması ile, pek çok şirketin rezervasyon ve iletişim ilişkilerini düzenleyen bir sayfanın renklerine ev sahipliği yapabilirsiniz.
55.RiseWP Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Hızlı ve güçlü çekim gücü ile sizlere RiseWP temasını takdim ederiz!
Harika galeri tasarımı ve sayfa donanımı ile ziyaretçilerin gözü kulağı blog sayfanızda olacak! Yep yeni güncellemelerle ve Css eklentisi uyumları ile rise WP temasını sizlere sunmaktan onur duyarız!
56. ZerifLate Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Şehir hayatının ışıklarını ve metropollüğünü temsil eden bir tema, ZerifLate…
Zarif ve detaylı yazı seçenekleri, çok çeşitli renk blogları ile blogger sayfanızda Zeriflate temasına yer açın.
57.Coller Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress teması

demodowland

Web sayfanızın tasarımı ve teması nasıl olsun istersiniz? Duyguları açığa çıkaran, ticaret işlerinizde finansmanlığınızın renklerini tonlarına ayıran, kişisel blogunuzun ziyaretçi sayısını artıran? Hangisini isterseniz Coller teması sizinle…
58.Ribbon Lite Ücretsiz WordPress Teması

wordpress teması

demodowland

Satış, pazarlama, teknolojik ürün pazarları, mağazalar gibi kar amacı güden kuruluş ve kurumların rakip edindikleri bir tema, Ribbon Late…
Dilediğiniz gibi sade ve şık bir temadır.
59. Wellington Ücretsiz WordPress Teması

wordpress teması

demodowland

Kar amacı güden kuruluşunuzun satışlarını sosyal medya ve internet ağları üzerinden yapmaya ne dersiniz? Satış blogger sayfası açın ve Wellington temasını ücretsiz olarak wordpress üzerinden edinin. Çok geniş depolama hazinesi ve kısa kodları ile kullanıma hazır bir tema, Wellington temasıdır.
60. GenertePress Ücretsiz WordPress Teması

wordpress teması

 

demodowland

Geniş bir personel kitlesi olan şirkete sahipsiniz ve çalışanlarınızla iş akışı hakkında dm, pm yolu ile haberleşerek ulaşım ağınızı genişletmek istiyorsunuz… Generte Press teması tam sizin aradığınız temalardandır, indirin ve otomatik olarak kurulumu tamamlansın siz sadece tadını çıkarın.
61. Xmag WordPress Teması

wordpress teması

demodowland

Xmag teması, pek çok ekran ile uyumu ve sol ekran çubukları ile siz değerli wordpress kullanıcılarının hizmetine hazırdır. Tabletten, android ya da Is programlara sahip mobil cihazınızdan ya da sabit note book cihazlarınızdan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.
62.OLsenLİght Ücretsiz WordPress Temaları

wordpress teması
wordpress teması

demodowland

ElsonLide teması ziyaretçileriniz için yeni bir sosyal medya hesabı teması olmaya aday… Bu tema ile arkadaşlarınızla dostça sohbetler edebilir, paylaşımlsrds bulunabilirsiniz.
63.Point Ücretsiz WordPress Temaları

wordpress teması

demodowland

Mimarlık, çizim, tasarım severlerin dikkatine! Point teması, WordPress sistemi ile hizmetinize açıldı. Point teması, renk seçeneklerini rahatlıkla seçmenizi ve sayfa düzeni oluşumunu otomatik olarak düzenlemeyi size sunar.
64.Respon sive Boat Ücretsiz WordPress Temaları

wordpress teması

demodowland

Pek çok wordpress teması arasında en hızlı ve en donanımlı olması diğerlerinden ayıran bir özelliktir. Harika galeri yerleşimi bulunan temanın, eklentilere karşı oalağan dışı bir uyum sağlaması da diğer öne çıkaran unsurlardandır.
65.Alante Free  Ücretsiz WordPress Teması

wordpress teması

demodowland

Kırmızının en tutkulu tonları ile sitenizi harika tasarım harikası olan Alente Free ile henüz tanışmadınız mı? Alente Free teması kişiliğinizin ve sitenizin aşkını ortaya çıkaracak üstün başarılara sahip bir temadır.

66.Tortuga ücretsiz wp teması

wordpress teması

demodowland

Özellikle seyahat acenteleri, otel iletmeleri ve turizm işleri ile uğraşan çalışanlar, sıradaki temamız sizin için Tortuga teması!
Tortuga teması ile yat turları, tekne turları düzenleyebilir fotoğraflarını ve tur bilgilerini blogger sayfanız da paylaşarak daha fazla ziyaretçi sayısına ulaşabilirsiniz.
67.Ribbon Ücretsiz Wp Tema

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Form 7 özellikleri ile uyum sağlayan bir tema olan Irrıbon teması ile blog sayfanız harikalar yaratacak… Irrıbon teması, pek çok uzantı ve eklentiye karşı üstün teknik özellikleri sağlayarak işinizi kolaylaştıracaktır.
68.Gridbox ücretsiz Wp Temaları

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Eğlenceli ve renkli havası ile adeta bir karnaval etkisi yaratmaya hazır olun! Blog sayfalarını renklendirip ses getiren Grid box teması farklı dil seçenekleri ile farklı milletten ziyaretçilerinize göz şöleni yaşatacaktır.
69.Dynamic News lite Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Dinamik ve güncel yenilikleri blog sayfanıza taşımaya ne dersiniz? Gelenekselliği yıkmadan yeni modern bir tema devrimine hazır oluni Dynamic news lite… Yeni temanız ile farklı kişiliklerdeki ziyaretçilerin uğrak mekanı olun.
70. Mh News Magazine Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Sağlık, spa, spor bloglarınız için ciddi bir temaya ihtiyacınız mı var? Mh news Magazine teması, en güncel ve yeni bilgileri sitenize aktarırken size blog sayfanızın keyfini çıkarmak kalır. Üstelik oldukça uyumlu ve soyut bir temadır.
71.WorldStar WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Spor kategorisi Dünyadan pek çok farklı insanın dikkatini çeken, özel bir kategoridir. Bu kategori de var olmaya ve ziyaretçilerinize sporun heyecanını aktaracak bir sayfa açarak dinamik bir tema renklerine ne dersiniz?
72.Admiral Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Kış mevsimin de evinizin sıcaklığının tadını bilir misiniz? Admiral teması ile ciddi renklerin arasında sıcaklık uyumunu yakalamaya ne dersiniz, Tumblr galeri sistemi ile fotoğraflarınız da ziyaretçilerinizin gönlünü feth etsin.

73.Merlin WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Renkli bir kuşekağıdı gibi blog sayfanızı saracak Merlin temasına hazır olun. Farklı renk ve site donanımının keyfini yaşayın. Css eklentisi ve form 7 uyumu ile sitelerinizin şen kahkahası olabilecek üstün nitelikli bir temaya ne dersiniz?

74.Courage Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

WordPress sistemine yeni geçiş yapan blogger sahiplerinin courage temasını bloglarında kurmaları kolaylık sağlayacaktır. Css eklentisi, form 7 uyumu, ekran uyumu ve kısa kod özellikleri ile Courage teması sizin yerinize sistem donanımını hazırlar ve size yeni blog sayfanızı kullanmanın keyfi kalır.
75.Flash Ücretsiz WordPress Temaları

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Dünyayı kasıp kavuran internet oyunlarına kimse karşı koyamaz. Online internet oyunlarınız hakkında ziyaretçilere bilgilenndirme ve form seçenekleri ile Flash temasını blog sayfanızda kurun.
76.Shopera Ücretsiz WordPress Temaları

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Shopera teması alışveriş ve mağaza sahiplerinin ürün tantımı için açtıkları blog sitelerinde, yer verdikleri yüksek puanlı ve indirme hiti bulunan bir temadır. Daha fazla ziyaretçi akını ile daha fazla tüketiciye erişim kolaylığı sağlayan bir temadır.
77.RapidOne lite Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Zaman en değerli hazinedir. Sıradaki tema, zamanı değerli olan blog kullanıcılarına gelsin. Benim tema kurulumu için yeterli zamanım yok çok çalışıyorum mu diyorsunuz? Bu tema aracılığı ile siz işinizi yapın, otomatik güncellemelerle Cılorixlite one kurulumunu siz olmadan gerçekleştirsin.
78.Spacious Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Mavinin tonları huzur verir. Gökyüzü ve denizi bizlere mavi gösteren doğanın harika uyumundan ilham alan bir tema ile karşınızdayız,Spacious teması…
Tatil rezervasyonlarınızı bu temalara sahip sitelerden güvenle gerçekleştirebilirsiniz, Bunun için Spacious temasını tercih edin.

79.Striker Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Müzik organizasyonu yapan işletmeler, işi gücü müzikler ve ritimler olan çalışanlar bu ses kulak verin .Striker temasını beğeneceksiniz… Eposta ve eğlenceli smile yüklemeleri ile sizi çalışırken eğlendirecektir.
80.Virtue Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Virtue teması dinamik ve çok bakışlı bir temadır. Farklı yazı stilleri ve dil seçenekleri ile wordpress sisteminin gözde temalarındandır.
81.Shapely Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

WordPress sistemi size kolaylıklarla dolu ayrıcalıklı dünyasın da kucak açıyor. Shapely temasını indirmeniz için sebep çok bahane yok…
82.BootFrame Core  Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

BootFrame Core teması, kahverengi bir sıcaklığı blog sayfanız da yer yer işlemeye hazır. Şen ve somut bir tema olan Costomzr indirerek kolay kurulum erişimini sağlayın.
83.İ Feature Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

İ feature, teması ile sol ve sağ ekran çubuğu eklentilerini blog sayfanıza taşıyın. Güncel yeniliklere kucak açarak sadeliği derinliklerde yaşayın.
84.Optimizer Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Otomatik bir tema olan Optimizer kurulumu esnasında bütün güncellemeleri otomatiğe al butonu ile size sağlar. Bloglarınızın otomatik ve yenilikçi temasıdır.
85.Islemag WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Islemag… WordPress sisteminde yer alan e-ticaret sayfalarının gözdesi bir uygulamadır. Limited ve anonim şirketlerin web ortamındaki gözü kulağı Islemag temasıdır.
86.Moesia WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Profosyonellerin ve web sitelerinin yeni gücü, moesia temasıdır. Blog yazarlarının en güncel sistemli web temasıdır. WordPress sistemi ile güçlü bir blog sayfasının aynası moesıadır.
87.Corporate Plus Ücretsiz WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

Profosyonel çevrim içi tema programlarına ihtiyaç duyanların, evlerinden ve ofislerinden online oldukları takdirde oldukça kolay kurulum sağladıkları, renklerin dile gelerek blog sayfanızın dili olacak bir temadır.
88.Vantage WordPress Teması

ücretsiz wordpress temaları

demodowland

En güncel haberleri ziyaretçilerinize diğer web portallarından önce ulaştırarak rakiplerinizi geride bırakarak bu tema ile başarıyı üst merdivenlere taşıyabilirsiniz.
89.Storefront Ücretsiz  WordPress Temaları

ücretsşz wordpress temaları 2018

demodowland

Mağazalarınızın online satışını, storefont ile blog sayfanızdan gerçekleştirme kolaylığına erişin. Giyim, tekstil, mobilya, kırtasiye, ayakkabı gibi alışveriş kategorilerinde açtığınız blog sayfanızın gülen yüzlü teması, storefront temasıdır.
90.Writers WordPress Themes

ücretsşz wordpress temaları 2018

demodowland

Makale sunum sayfalarınızın tema trendi writers temasıdır. Güncel ve yeniliklerle dolu bu temanın en vurgulayıcı özelliği, çevrim içi olarak farklı dillere çeviri özelliği, yazı stili çokluğu ve site üzerinden word sistemi özellikleri ile yeni tercihiniz Writes olacaktır.
91.Ocean WP Free Themes

ücretsşz wordpress temaları 2019

demodowland

WordPress sisteminde yer alan ücretsiz temalardandır. Özellikle yemek tarifleri sunan bloglrın lezzeti açığa çıkarıcı temasıdır. Yemeklerinize yeterli ve yerinde eklediğiniz her baharatın oranını ve uyumunu Ocean Wp programını kurarak sağlayabilirsiniz.
92.One Page Express WordPress teması

ücretsiz wordpress temaları 2019

demodowland

WordPress in en ahenkli teması olan One page express, spesiyel bir temadır. Renklerin uyumu ve huzur verici görünümü ile yeni tercihiniz bizden yana olsun.
93.Athena Free Wp Themes

ücretsiz wordpress temaları 2019

demodowland

Adındanda anlaşılacağı üzere, insanda tarihi duyguları açığa çıkararak mitolojik havalara büründüren bir temadır. Zarifliği ve şık dokunuşları ile Athena teması tarih sayfalarının tozlu raflarından arınarak modernizmi yansıtıyor.
94.Edge Teması WordPress Tema

ücretsiz wordpress temaları 2019

demodowland

Ziyaretçi odaklı, sistem kurulumu kolay ve erişim kodlarının kısa olması ile Edge tam aradıınız türden bir temadır.

95.Make teması

ücretsiz wordpress temaları 2019

demodowland

Yaptığınız yapacağınız bütün profosyonel yeniliklerin öncüsü make temasıdır. WordPress sisteminde açtığınız blog sayfanızda make temasını seçerek bütün güncel yeniliklerinizi ziyaretçilerinize profosyonelce sunma imkanına usulca dahil olun.
96.Shoplsle teması

2018 wordpress temaları

demodowland

 
Pek çok alışveriş ve mağaza sayfalarının seçtiği bir tema olan shoplsle ile alışveriş tutkunu ziyaretçileriniz blog sayfanızda gönül rahatlığı ile alışveriş yapsın.
97.Orfeo teması

2018 wordpress temaları

demodowland

En önemli ve harika dizaynı ile işte karşınızda Orfeo teması…
Orfeo teması, blog sayfanıza gerçek bir kimlik kazandırır ve sayfanızı aradığı sakinliğe eriştirir.

98.FlatON Teması

2018 wordpress temaları

demodowland

Optik bir görselliği gözler önüne seren Flat ON teması ile diğer temalardan farklı olarak şikayet bloğu ve başvuru formları yer almaktadır. Bu sebeple iş verenlerin personel tedariği için açtıkları iş ilanı bloglarında yer alabilecek temalardandır.
99.Pictorico teması

2018 wordpress temaları

demodowland

Gönderici kaydırıcı ile tek sütun özelliklerini içinde barındıran WordPress temalarından pictorico teması, fotoğraf çekimleri ve portföy çekimler için idealdir, mesaj kaydırıcı özelliğine sahiptir. Özelleştirici ve etiket özellikleri ile de sizi baştan çıkaracak niteliklere sahip bir temadır.

100. The Minimal Teması

2018 wordpress temaları

demodowland
WordPressin en harika ve en güncel temasını son sıraya bırakmak siz değerli okuyuculara sabırla bizi takip ettikleri için teşekkür ederiz. İştr karşınızda the minimal…
Magazin sayfalarınızın en içtenlikli teması olma özelliklerini taşırken, yeme içme ve seyahat gibi hobi aktivitelerinizde yer vereceğiniz renklerle dolu bir temadır. Özel logosu da öne çıkarıcı bir diğer önemli unsurlardandır.

Kendi Halinde bir kuL işte bazen bir adem bazen bir alem !

2 thoughts on “100 Adet Ücretsiz WordPress Temaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir