Vodafone Yanımda – Android Uygulama İndir v2.7

Vodafone Yanımda Tüm telekomünikasyon şirketlerinin kısa bir zaman dilimi içerisinde mobil uygulama sistemlerine geçmesi herkes için ilgi çekici seçenekler sundu ve bugün Vodafone Yanımda Android uygulaması konusunda sizleri mümkün olan en kapsamlı şekilde bilgilendirme yoluna gideceğiz. Bildiğimiz gibi artık akıllı telefon sistemleri aldı başını gidiyor ve insanların bu anlamda ki bakış açılarının değiştiğini de net bir şekilde görebilme şansına sahip olabiliyoruz. Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içerisinde bu uygulamalar ile insanlar telefon hatları ile alakalı olarak her türlü detayı kontrol altına alabilme şansına sahip olabildiği gibi paket tanımlamalarını dahi yapabiliyor.

Turkcell şirketi ile başlayan ve zaman içerisinde Vodafone şirketinin de akıllı uygulamalar ile insanların yanında olma çabaları beraberinde çok ciddi anlamda yenilikler getirdi demek de yanlış olmaz. Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte hattınız ile alakalı olarak her türlü seçeneği bu mükemmel mobil uygulama üzerinden sorunsuz bir şekilde takip edebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Uygulama sayesinde öncelikli olarak tarifeniz ile alakalı tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapıyorsunuz. Aynı zamanda Vodafone ile sürekli olarak iletişimde olan bir uygulama modelidir.

Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte tarife aşımlarınızı görebilir, dilerseniz anında ek tarifeleri sorunsuz bir şekilde alabilme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmayın. Uygulama altyapı anlamında da son derece iyi bir şekilde geliştirildi ve aynı zamanda pratik olması nedeni ile zorluk yaşamadan kullanabileceğiniz düzeyde kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici mobil uygulama modellerinden birisidir. Uygulamanın indirme rakamları da aslında Turkcell'e nazaran çok daha fazla olduğundan dolayı şirket bu anlamda bir adım daha önde yer alıyor gibi.

TÜRKÇE dil seçeneği ile sunulan ve ülkemiz geliştiricileri tarafından hazırlanan bu mükemmel uygulama sayesinde en ufak bir sorun yaşamadan tüm işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Vodafone Yanımda  Tanıtım Videosu

Vodafone Yanımda Android Cihazınıza indirin

 

Leave a Comment