Bir Yenisi Daha Pinterest

Sosyal paylaşım siteleri içerisinde hızlıca hayatımıza dahil olan yeni bir fikir yeni bir tat.Bunu böyle ifade etmesi aslında çok güzel çünkü son zamanlarda tekdüzene geçmeye başlayan sosyal medya döngüsünde yeni bir yer imine sahip olmak insanda taze kan etkisi yaratıyor.

Bu siteye ilk girdiğiniz andan itibaren bir çok farklı duyguya bürünmeniz muhtemel.Fakat facebook ve twitterinizin yazılarla dolu o bağlayıcı ekranından sıkılmaya başladıysanız, kişisel zevkleriniz doğrultusunda pinterest‘te saatler geçirmek mümkün.

Sağdan soldan bulduğunuz, tasarladığınız, çektiğiniz veya bilmem aklınıza görsel manasında ne geliyorsa artık, tamamını bu sayfada paylaşıma sunmak mümkün.Eklediğiniz görsele belli bir kategori belirledikten sonra açıklama yazısı ekleyerek akıbetini takip edebilirsiniz.

Facebook ve twitter hesabınızla köprüleme yaparak kullanıcısı olacağınız pinterest , davetiye koşulu ile üyelik kabul etmekte.Dilerseniz mail adresinizi buradan bırakarak 24 saat içerisinde gelmesi muhtemel davetiyenizi bekleyin, dilerseniz facebook veya twitter sayfalarından kendiniz için bir davetiye isteyin.

* Fırsat Cümlesi : Blog, site vs. sahibi arkadaşlar sitelerine “pin it” yani içerikteki resmi paylaş butonu ekleyerek sitelerini pinterest’e trafik getirmesi adına gönderebilirler.Ayrıca blog veya sitenizdeki herhangi bir görseli “pin it” yardımıyla kendinizinte bolca pinlemesinde fayda var.Örneğin bu yazının alt tarafında göreceğiniz görsel yazı tamamlanıp yayınlandıktan sonra Pin Ityardımıyla pinterest bünyesine gönderilecek.

Kendi Halinde bir kuL işte bazen bir adem bazen bir alem !

Written by 

Kendi Halinde bir kuL işte bazen bir adem bazen bir alem !

3 thoughts on “Bir Yenisi Daha Pinterest

  1. Sosyal medya sitelerinide en cok webmasterlar kullaniyor sitelerine hit cekip adense kazanclarini artirmak icin yada artik news kayitli haber siteleri ile basedemeyen benim kucuk esnaf diye tabir ettigim bireysel blog yazarlari sitelerine linkli resim video gelsin ziyaretciler herkes googlede istedigi yeri alamiyor 🙂

  2. Sosyal medya hizli büyuyor eskiden milletin telefonlari oyun dolu olurdu simdi sosyal medya uygulamalari ile doldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir