Slither.io Oyunu – Android Oyun İndir

Slither.io

Nokia telefonlar ile efsaneleşen ve insanların ciddi anlamda hasretini çektiği oyunlardan birisi olan yılan oyunu artık yeni normlarında çok daha ileri seviye bir şekilde Slither.io Android oyunu olarak karşımızda. Bildiğimiz gibi zaman içerisinde mobil oyun teknolojileri aldı başını gitti ve insanlar da bu oyun sistemlerine karşı çok daha ciddi bir şekilde ilgili olduklarından dolayı sitemiz içerisinde bizlerde sizlere sürekli en popüler seçenekleri APK formatında sunma yoluna gidiyoruz. Slither.io, Google Play Store en popüler oyunlar listesi içerisinde çok uzun bir süredir sorunsuz şekilde kendisine yer buluyor ve bu anlamda en çok indirilenler arasına da adını başarılı bir şekilde yazdırmayı başarıyor diyebiliriz.

Oyunun resminden de anlayabileceğiniz üzere bir zamanlar efsane telefonlardan olan Nokia 3310 ve türevi telefonlarda oynadığımız yılan oyunun çok daha kaliteli grafikler ile bizlere sunulmuş hali olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Oyunun hazırlanış mantığı, Nokia cihazlarda olduğu gibi ve puan mantığı da aynı şekilde karşımıza çıkıyor. Bu oyunun en önemli yönlerinden birisi de online olarak gerçek oyunculara karşı yarışmanızı sağlayan çeşitli oyun modları olmasıdır ki bu da fark yaratmak için yeterli bir sebep.

Oyunun grafiksel seçenekleri de birçok farklı anlamda üzerinde durularak hazırlanmış ve bizlerde genel itibari ile bu ürünlere karşı incelemelerimizi çok daha ince eleyip sık dokuyarak yapıyoruz. Oyunun bu zamana kadar Google Play Store üzerinden indirme rakamları 50 Milyon'u aşmış durumda ki bu bile oyunun ne kadar popüler bir oyun olduğunun en büyük kanıtlarından birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

TÜRKÇE dil seçeneğine sahip olmaması oyunun eleştirebileceğimiz tek yönü diyebiliriz ancak sizlerde bu mükemmel deneyimi mutlaka kullanmalısınız. Son derece keyifli ve ilgi çekici bir mobil oyun modelidir.

Slither.io Oyunu Tanıtım Videosu

Slither.io Oyununu Android Cihazınıza indirin

Leave a Comment