Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Samsung Pay Mini uygulamasını çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde bildiğimiz gibi Samsung ve Apple şirketi arasındaki rekabet çok ciddi boyutlara çıktı. Bu boyutların insanlar arasında da görülmesi ve rekabetin doruk noktalara çıkması tabi ki iyi seçenekler sunduğu gibi aynı zamanda sizlere modernizasyon anlamında da çok ilgi çekici seçenekler sunuyor. Türkiye genelinde de en çok kullanılan telefon markalarından birisi olarak dikkat çeken Samsung, yakında ödemeler konusunda da sizlere çok büyük kolaylıklar sağlayacak bir teknolojiyi uygulamaya geçirme konusunda da son aşamaya geldi.

samsung-pay

 

Samsung Pay Mini Nedir?

Samsung şirketnin kendi telefon modellerinde kullanılmak üzere geliştirmiş olduğu telefon ile anlık ödeme yapabileceğiniz sisteme verdiği isimdir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde mobil teknolojilerin çok ciddi boyutlara ulaşması ve şirketlerin sürekli yenilik yapma gereksinimleri zaten rekabet ortamının ciddiyeti ile alakalı olarak bizlere en iyi seçenekleri sunuyor. Samsung Pay Mini uygulaması ile birlikte şu süreçte dünya genelinde belli başlı ülkeleri pilot ülke olarak seçerek bu güvenli uygulamayı denemeye başlayacak ve kısa bir zaman dilimi içerisinde popülarite anlamında da en iyi noktaya getirme yoluna gidecek. Bizlerde sizlere gelişmeleri en ince detayları ile birlikte sunma amacında olacağız.

Samsung Pay Mini Avantajları

Öncelikle yanınızda herhangi bir kredi kartı taşımadan istediğiniz tüm kredi kartlarınızı telefonunuza tanıtarak PayPass sisteminin kullanıldığı hemen hemen tüm noktalarda sorunsuz bir şekilde ödeme yapabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Bunun dışında sistem tamamen güvenli olarak kurulacağından dolayı bilgilerinizin çalınması gibi en ufak bir sorun ile karşılaşmadan sistemi rahatlıkla tüm Samsung kullanıcılarının deneyim edebileceğini de net olarak ifade edelim. Yakın bir zaman dilimi içerisinde meydana gelecek tüm gelişmeleri çok daha yakından görecek ve net bir şekilde bilgi edinebileceğiz. Daha fazlası için sitemizi günlük olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

 

Leave a Comment