Music Player : Rocket Player Premium – Android Uygulama İndir

Music Player : Rocket Player Premium Akıllı telefon sistemleri geliştikçe yazılımcı şirketlerin yenilikçi seçenekler üzerine fazlası ile düşmesi sonucu ortaya çıkan uygulama modellerinden birisi olarak dikkat çeken Music Player : Rocket Player Premium Android uygulaması için bir inceleme yapacak ve özelliklerini biraz daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olma yoluna gideceğiz. Türkiye genelinde özellikle müzik çalar sistemleri içerisinde fazlası ile dikkat çeken ve tercih edilen bir uygulama olan Rocket Player, arayüzü anlamında da son derece pratik kullanım seçeneklerini sizlere sunan ve görsel anlamda da klasik Android player sistemine nazaran çok daha uç nokta bir unsur olarak dikkatleri çekiyor demek de yanlış olmaz sanırım. 

Öncelikli olarak uygulamanın en ilgi çekici yanlarından birisine değinecek olursak kesinlikle çökme sorunu yaşamayan bir mobil uygulama modeli olarak dikkatleri üzerine çekiyor diyebilme şansına sahibiz. Hızlı çalışan ve en ufak şekilde sıkıntı çıkarmayan altyapısı sayesinde sizleri de kendisine ciddi anlamda hayran bırakacak bir mobil uygulama modeli olarak dikkatleri çekiyor. Uygulama mavi ağırlıklı renkleri ile birlikte son derece anlaşılır ve aynı zamanda kısa bir zaman dilimi içerisinde indirme rakamları çok ciddi bir şekilde ön plana çıkan uygulamalardan birisi olarak da dikkat çekiyor.

Uygulama altyapısı olarak birçok farklı medya türünü desteklediğinden dolayı sadece MP3 oynatıcısı değil aynı zamanda video oynatıcısı olarak da sorunsuz bir şekilde kullanabildiğiniz uygulama modellerinden birisidir. Küçük boyutu sayesinde indirme sorunu da yaşatmayacak bir uygulama modeli olması münasebeti ile sizler için ayrıca ön plana çıkabilecek uygulama modellerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebilme şansına sahibiz. Son dönemlerde kullanım oranları özellikle yükselen ve fark yaratmayı başaran uygulama modellerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz sanırım.

TÜRKÇE dil seçeneği olmayan bir uygulama olduğundan dolayı ilk aşamada biraz karmaşa yaşama ihtimaliniz var ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde bu alanda da yenilikler sizlere sunulmaya devam edecek.

Music Player : Rocket Player Premium  Tanıtım Videosu

Music Player : Rocket Player Premium Android Cihazınıza indirin

 

Leave a Comment