Çocuklar İçin Eğlenceli Oyuncaklar

yüz ifadesi

Ebeveynlerin son yıllarda çocuklarının gelişimi, psikolojileri ve eğitimlerinden tutunda bugünleri ile yarınlar hakkında büyük emekler sarfettiğini biliyoruz.Artık bilinçli, araştıran, okuyan ve nasıl davranması gerektiği konusunda çok fazla fikir sahibi kişilerin çocuk sahibi olduğunu biliyoruz.Bunun yanında eğitim alanındaki yeniliklerlede okul öncesi eğitimin ne derecede önemsendiği su götürmez bir gerçek.

Çocuklarla neşeli saatler geçirmeniz adına aşağıdaki yüz ifadelerini sizler için hazırladık.

Psikolojik manada çocuğunuza bunlardan bir kaç yüz ifadesi şeklinde hazırlayarak onun bir takım duyguları yüzeysel geçmesini sağlayabilirsiniz.Somurtkan ifadeyi yüzüne değilde kağıda yansıtmasıyla onun bir süre ruh haline odaklanabilirsiniz.Bu yüz ifadelerini belirli oyunlar kurarak eğitici hale dönüştürmenizde en olası ihtimallerden.

Yapımı ;

Öncelikle çizebiliyorsanız beyaz karton üzerine renkli keçeli kalem ile aşağıdaki yüz ifadelerini çizerek arka yüzünden bir pipet veya pamuk şeker çubuğu benzeri bir cisme yapıştırmanız.

Aşağıdaki yüz ifadelerinin vectorel çizimlerini biz sizler için tasarladık.Resimlere tıklayıp büyüterek gerçek boyutta bilgisayarınıza indirebilir ve renkli yazıcı yardımıyla çıktı alabilirsiniz.

yüz ifadesi

eğitici-oyuncaklar-1 eğitici-oyuncaklar-1 eğitici-oyuncaklar-1 eğitici-oyuncaklar-1

Facebook Profile photo

#r00tadmin #Basit Bir kuL #Allah (c.c) Bir kuLu işte bazen bir adem bazen bir aLem !

2 thoughts on “Çocuklar İçin Eğlenceli Oyuncaklar

  1. Tabatha Berube says:

    Her zaman zihnimizi dünya islerine yoruyoruz bu tür ufak jestler ile cocuklarimiza buyuk mutlulullar yasatabiliriz bu tur paylasimlariniz manyak.site ailesine tesekkur ediyorum

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir