Bir Blogcunun Temel Problemi

blog yazarı

 

Kişisel veya genel manada bir blog sahibiyseniz blog gelişim skalanızı etkileyen en büyük faktörün ne olduğunu anlatmaya çalışacağım bu yazıda.Yaklaşık iki saattir kişisel veya herşeyden az biraz kategorilerinde bloglar geziyorum ve aklımda canlanan genel bu resmi ifade etmeye çalışacağım.Bahsedeceğim problem bendede var.Bu yüzden konumuz gayet samimi bir dille yazılmış olacak.

yazar

İnsan gün içerisinde bir çok duyguya bir çok his içerisine girebilir.Bunların sebebi güncel yaşantımızda meydana gelen gerçel olaylar elbette.Ama biz blogcuların “kişilik aynamız”olarak dile getirdiği sayfalar bu gerçekliği tam anlamıyla yansıtıyormu ? Yani aynamız diye bahsettiğimiz bu bloglar gerçekten bizi olduğumuz gibi www ön ekinin sonrasına taşıyormu?

yazar
yazar

Bunun cevabı nettir…Yansıttığımızı sandığımız şeyin çok uzağında bir hayat yaşıyoruz.Yeni-Yazıbölümüne gün içerisinde onlarca kez girip birşeyler yazıp bunu binlerce taslak içerisinde yalnızlığa terk ettiğimizi bilmenizi isterim.Yazdığımız herşeyi yayınlamamak normal olabilir.Ama onlarca kişisel yazıdan sadece birini yayınlamak bizim blogla olan ilişkimizi samimiyetsiz kılmaya başlıyor.

Gün içerisinde gerçekleşen psikolojik hareketlerin neticesinden ele alınan yazı tam bir baskı altında yazılıyor.Çünkü blog kapağını kapatım rafa kaldıracağınız tozlu bir günlük değil.Biz bunu böyle görüyorduk başlarda…

Eğer güncelliğini ıspatlamış özgün bir blog size artık sıradan ve durağan geliyorsa bunun sebebi teknolojik gelişmelerin durgunluğu, eğitim, tasarım ve alışveriş hususunda bir konunun gerçekleşmemiş olması değil yazarın ruhsal yapısıdır.

yazar

Her blog yazarının kendini seven, insanlarla olan ilişkileri mükemmeldir diyebilirim.Her blog yazarına aynı zamanda kendi için yapacak sonsuz kadar yenilik bulabilecek yetenektedir de diyebilirim.Ama her insan gibi blog yazarıda içsel durumunu blog ortamına suskunlukla yansıtır.

Yaşanılan problem benim problemlerimle aynı olabilir veya bambaşka şeyler olabilir.Umarım güncel, ve iştahlı blog günlerimize dönmemize az kalmıştır…

#r00tadmin #Basit Bir kuL #Allah (c.c) Bir kuLu işte bazen bir adem bazen bir aLem !

Written by 

#r00tadmin #Basit Bir kuL #Allah (c.c) Bir kuLu işte bazen bir adem bazen bir aLem !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir