Merak ile beklenen cihazlardan birisi olan LG Stylus 2 Plus ile alakalı olarak detaylar ortaya çıktı. LG G5 modeli ile birlikte modüler telefon anlamında dünyaya çok farklı bir ürün sunan ve kısa bir zaman dilimi içerisinde farkını ortaya koyan LG, yeni ürünleri ile birlikte piyasayı çok ciddi anlamda domine etme ve rakiplerine nazaran bir adım daha önde olabilmek için cihaz üretimine normalden çok daha ciddi bir şekilde hız verdi demek de yanlış olmaz. Şimdilerde ise yeni telefon modeli ile alakalı olarak sunumlarını tamamlayan şirket, resimleri ile birlikte teknik özelliklerini de daha yakından inceleyeceğiz. LG markasının bu ürünü ile birlikte devrim niteliğinde bir sürecin de geldiğini net olarak söyleyebiliriz.

lg-stylus-2

LG Stylus 2 Plus Teknik Özellikleri

Teknik donanım anlamında da üst segment bir cihaz olarak ön plana çıkacak olan LG Stylus 2 Plus, tasarım anlamında da bir nevi G5 modeline yakın olarak sunulan cihazlardan birisi olarak da nitelendirilebilir. Açıklanan özelliklerine baktığımız zaman gerçek anlamda üst seviye bir telefon modeli olduğunu da net olarak söyleyebiliriz sizlere. Telefon tasarımı ile alakalı olarak sevilen bazı çizgilerin olduğunu da net olarak söyleyebiliriz. Türkiye'nin en çok satan markalarından birisi olarak dikkat çeken LG Stylus 2 Plus ile alakalı olarak açıklanan teknik özellikler aşağıdaki gibidir;

  1. 5.7 İnç IPS LCD Full HD Ekran
  2. Qualcomm Snapdragon 430 8 Çekirdekli Mobil İşlemci Modeli
  3. 3 GB RAM Bellek Kapasitesi
  4. 32 GB Dahili Depolama Kapasitesi
  5. 3000 mAh Batarya Kapasitesi
  6. 16 Megapiksel Arka Kamera
  7. 8 Megapiksel Ön Kamera
  8. Android 6.0.1 Marshmallow Mobil İşletim Sistemi
  9. 4.5G LTE Desteği

 

gibi özellikleri ile birlikte piyasanın son dönemlerde en çok konuşulan cihazlarından birisi olarak da ön plana çıkacak gibi görünüyor. LG Stylus 2 Plus fiyatı ile alakalı olarak da 340 DOLAR gibi bir etiket fiyatı açıklandı ki bu özelliklerde bir ürüne göre son derece uygun fiyatlı seçenekleri sizlere sunduğunu net olarak söyleyebiliriz. Yakında bu konu ile alakalı olarak daha farklı seçenekleri sizlere sunacağız.

Leave a Comment