Kulağa su kaçması ve Çözüm yolu !

havuzdasu

Kulağa su kaçması ve Çözüm yolu !

Evet arkadaşlar havalar ısınıyor ramazan bayramından sonra artık deniz ve havuzlar dolmaya başlayacak malum yaz sıcağı insanları bunaltabiliyor yada eğlenceli vakit geçirmek için kumsallar doldurulmaya hazır bizleri bekliyor bende bu konuya ilişkin güzel zamanlarımız güzel bitmesi amacıyla bir sorundan ve bu sorunun çözümünden bahsedeceğim konumuz kulağa su kaçması ve evde nasıl bu sorundan kurtulabiliriz,Bu durum can sıkıcı olabilir ama paniğe kapılmaya gerek yok doğru adrestesiniz

Deniz suyu, havuz suyuna nazaran daha temizdir. Bu yüzden havuzda kulağa kaçan su, tehlikeli bir durum oluşturabilir. Denizde bulunan tuz oranı aşırı fazla olmadığı sürece, kulağa kaça su kulak için tehlike oluşturmaz. Buna nazaran havuzdaki klor, denizdeki tuza göre daha zararlı bir madde sayılabilir. Bunun için havuzda daha dikkatli olunması gerekir.

Peki kulağa su kaçınca ne yapmalıyız?

Bu durumda panik yamanıza gerek yok. Bu, o kadar sıradan bir olaydır ki duşta bile birçok insanın kulağına su kaçabiliyor. Tabi bunda kişinin kulak şekli ve yapısıda önemli bir yere sahip. Kulağınıza su kaçtığında apar topar doktora gitmenize gerek yok. Bunun yerine evde kendimizde bir takım tedavi yöntemleri geliştirebiliriz.

Bunların en bilindikleri, su kaçan kulak aşağı doğru gelecek bir biçimde başınızı yatırdıktan sonra zıplamak. İşe yaradığını fark edeceksiniz.

Aynı şekilde yine su kaçan kulağınız aşağı gelecek şekilde kısa bir süreliğine yastıkta yatabilirsiniz.

Düşük ısıdaki saç kurutma makinesi ile içerideki suyu kurutmakta işe yarar bir yöntem olabilir. Ancak çok yakından yapmamanız gerektiğini unutmayın.

Çeşitli kulak damlalarınıda kullanabilirsiniz geçmediği takdirde. Bütün bunlar yeterli olmadıysa doktora başvurmanızda fayda vardır. Çünkü kulağa kaçan su ağrı yapacaktır ve hafifte olsa bir işime kaybına neden olacaktır. İleri evrelerde ise iltihap oluşturacaktır. Kısa sürede çözmek en sağlıklı yoldur.

Facebook Profile photo

#r00tadmin #Basit Bir kuL #Allah (c.c) Bir kuLu işte bazen bir adem bazen bir aLem !

Facebook Profile photo

Published By: Guest

#r00tadmin #Basit Bir kuL #Allah (c.c) Bir kuLu işte bazen bir adem bazen bir aLem !

2 thoughts on “Kulağa su kaçması ve Çözüm yolu !

  1. Nazli says:

    Faydali bilgiler paylasiyorsunuz takipte kalacagimm ozgun paylasimlariniz icin tesekkur ederim

    Cevapla
  2. queenwp60 says:

    yazda geldi faydalı olacaktır teşekkür ederiz bir arada bone gözlük hakkındada yazılar bekliyoruz

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir