Son dönemde merak ile beklenen konulardan birisi olan Google Project Ara projesi ile alakalı olarak en detaylı bilgileri sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Bildiğimiz gibi akıllı telefon teknolojilerinde her geçen gün çok daha ciddi gelişmeler meydana gelirken Google şirketinin aylar öncesinde piyasaya ismini düşürdüğü girişimi ile alakalı olarak da hala gelişmeler merak ile bekleniyor. Kısa bir zaman dilimi içerisinde detaylar elbette ki şekillenecek ancak bizler elimize geçen bilgileri sizlere sunacağız. Konsept olarak ciddi anlamda farklı bir akıllı telefon modeli olacak ve beklentilerinizi karşılama yolunda da diğer firmaların cihazlarına nazaran devrim niteliği yaratacak bir cihaz olacak.

google project ara

 

Google Project Ara Çıkış Tarihi

Aylardır telefon ile alakalı olarak gelişmeler meydana geliyor. İnternet üzerinde haberler yayınlanıyor ancak kesin olarak henüz bir bilgi edlimize ulaşmış değil. Akıllı telefon sistemlerinde ciddi anlamda meydana gelen gelişmelerden Google şirketi de etkilendi ve kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi bir girişim yaptı ancak aylardır bu girişim ile alakalı olarak en ufak bir gelişme olmaması da insanları acaba yalan haber mi diye düşünmeye de sevk eden unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Project Ara ile alakalı olarak bir tanıtım filmi geçtiğimiz günlerde internet ortamında resmi olarak yayınlandı ve yalan bir haber olmadığı da aslında herkese bu video ile birlikte sunuldu. 

Google I/O 2016 fuarı bünyesinde cihaz ile alakalı olarak hemen hemen tüm seçeneklerin tanıtılacağına dair bilgiler elimize ulaştı ve geçtiğimiz günlerde sunduğumuz haber ile birlikte sizleri bu alanda bilgilendirmiştik. Telefon ile alakalı olarak detayların sunulacağını biliyoruz ancak telefonun net çıkış tarihi ile alakalı olarak ise işaret edilen tarih 2017 yılı oluyor. Telefonun gelecek sene ortasında resmi olarak tüm noktalarda satışa çıkarılacağına dair haberler geliyor. Modüler olarak geliştirilen ve birçok farklı şekilde kullanma imkanını sizlere sunacak olan bu cihaz ile birlikte akıllı telefon sektörü içerisinde yepyeni bir dönem geliyor. Yukarıdaki resim, telefonun modüler yerleşimi ile alakalı olarak da tüm seçenekleri sizlere sunacak.

Leave a Comment