Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte en çok kullanılan sosyal medya siteleri ile alakalı olarak bilgi sahibi olacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle internet kullanımının yaygın hale gelmesinde ki başlıca unsurlardan birisi olarak dikkat çeken sosyal medya, yine ön plana çıkan detaylardan birisi olarak dikkat çektiği gibi fark yaratıyor da diyebiliriz sanırım. Artık insanların kullandığı sosyal medya sistemleri belli bir noktaya kadar zaten kendisini gösteriyor. Bizlerde sizleri bu sosyal medya sistemleri ile alakalı olarak bilgilendirmek ve tanımanıza yardımcı olmak amacındayız. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha kapsamlı bilgiler sitemiz içerisinde siz değerli okuyucularımız ile birlikte olacak.

sosyalmedyasiteleri

En iyi sosyal medya siteleri ile alakalı olarak online ortamın ilgi çekici ve güvenilen web sitelerinden birisinde düzenlenen anket sonucunda ortaya çıkan sonuçlar herkes için ilgi çekici seçenekler sunuyor diyebiliriz. Bilgi içerikli bir site olma yolunda sürekli olarak somut adımlar atıyoruz ve beklentileri karşılayabilmek adına sürekli çok daha iyi olabilmek amacı içerisindeyiz. Dolayısı ile sitemizi günlük olarak takip ederek en ince detaylar ile alakalı olarak dahi bilgi sahibi olabilme şansına sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmayın. Sizlerin bildiklerinden başlayacak ve sonrasında adını belki de ilk defa duyacağınız sosyal medya sistemleri üzerinde dahi biraz da olsa duracak ve fikir edinmenize de yardımcı olacağız. Şimdi lafı uzatmadan detaylara geçelim.

En Çok Kullanılan Sosyal Medya Siteleri

Listenin başında sizlerin de tahmin edebileceği üzere Facebook geliyor. Bundan sonrasında aslında sosyal medya sınıfı içerisine girmeyen ancak mobil iletişim uygulamaları olarak da fark yaratan bazı uygulamalar var. Bunları sırası ile derinlemesine inceleyecek olursak;

  1. Facebook
  2. Instagram
  3. Twitter
  4. Snapchat
  5. Pinterest
  6. Tumblr
  7. WhatsApp
  8. YouNow
  9. Blogger
  10. Linkedin

gibi sosyal medya sistemleri son dönemlerde çok ciddi anlamda kullanıcı rakamlarını arttırmaya başladılar. Gelecek dönemde neler olur bilmiyoruz ancak çok ciddi bir şekilde girişimlerin olacağını da tahmin ediyoruz.

 

 

Leave a Comment