BİP Messenger – Android Uygulama İndir

BİP Messenger Mobil uygulama sistemlerinin gelişmesi ile birlikte ülkemizin en büyük telekomünikasyon şirketi olarak da ön plana çıkan Turkcell şirketinin geliştirmiş olduğu BİP Messenger Android uygulaması kısa bir zaman dilimi içerisinde popüler hale gelen anlık mesjalaşma uygulamalarından birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Turkcell şirketi özellikle kısa bir zaman dilimi içerisinde mobil uygulamalar geliştirerek insanlara birçok farklı anlamda kolaylık sunma yoluna gitti ki bizlerde bu kolaylıkları sizler için daha kapsamlı hale getirmek adına sitemiz içerisinde yeni örnekler inceleme yoluna gidiyoruz. Bu uygulama da son ve en önemli atılımlarından birisi oldu desek sanıyorum ki yanlış bilgi vermiş olmayız. 

Whatsapp, bildiğiniz gibi dünya genelinde ortalama 1 Milyar indirme rakamını aşmış olan nadir mobil uygulama modellerinden birisi olarak dikkatleri çektiği gibi aynı zamanda altyapı anlamında sunduğu kalite de herkes için bağlayıcı özellik taşıyan unsurlardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor demek yanlış olmaz. Yerli yazılım mobil uygulamalar içerisinde de 5 Milyon indirme rakamını aşmış uygulamalar içerisinde yer alan BİP Messenger, kısa zaman içerisinde kendi sektörünün en çok indirilen uygulamalarından birisi olarak da dikkatleri üzerine çekti diyebiliriz.

Son derece pratik bir arayüz modeli ile geliştirilen ve zaman içerisinde insanların yorumları doğrultusunda daha da ileri düzey bir uygulama modeli olarak ön plana çıkmayı başaran BİP Messenger, hızlı çalışması ve işletim sistemi üzerinde herhangi bir sorun yaratmaması nedeni ile ayrıca ön plana çıkan mobil uygulamalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor demek sanıyorum yanlış bilgi vermek olmaz. Turkcell şirketinin bu zamana kadar hazırlamış olduğu en kullanışlı ve en üst düzey mobil uygulama modeli olduğu gibi mesajlaşma konusunda da müşterilerine avantajlar sağlıyor diyebiliriz.

Yerli yapım bir mobil uygulama olduğu için ayrıca dikkatleri üzerine çeken bir uygulamadır ve Turkcell müşterilerine de her anlamda son derece avantajlı seçenekler sunan bir uygulama modeli olmuştur.

BİP Messenger  Tanıtım Videosu

BİP Messenger Android Cihazınıza indirin

 

Leave a Comment