B612 – En İçten Selfieler – Android Uygulama İndir v4.8.3

B612 - En İçten Selfieler Bildiğimiz gibi dünya genelinde kısa bir zaman dilimi içerisinde selfie çılgınlığının ortaya çıkması ile birlikte gelen uygulamalardan birisi olan B612 – En İçten Selfieler Android uygulaması sürekli yeni güncellemeler ile birlikte yeni seçenekleri siz değerli kullanıcılarının beğenisine sunmaya ve kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda fark yaratmaya da devam ediyor diyebiliriz. Son derece pratik ve bir o kadar da ilgi çekici arayüze sahip olan ve bu bağlamda siz değerli müşterilerine hizmet sunan uygulamanın kısa zaman içerisinde milyonlarca kişi tarafından kullanılır hale gelmesi de aslında yazılımcı şirketin çok da hayal etmediği bir durumdu. Fakat büyük bir başarı da uygulamanın beraberinde geldi demek yanlış olmaz.

Uygulama öncelikli olarak arayüz anlamında bir nevi Retrica vari görüntüsü ile birlikte bizleri etkisi altına almaya devam ediyor. Dünya genelinde bu tip uygulamalara olan ilgi durumunun artış göstermesi aslında ne kadar kaliteli seçenekler sunduğunun da en büyük özetlerinden birisi olara dikkat çekiyor. Güzel görselleri ve sizlere sunduğu dil seçeneği ile birlikte kolay bir şekilde kullanmanıza imkan tanıdığı gibi özellikle çekmiş olduğunuz özçekim fotoğrafları üzerinde çok daha kaliteli düzenleme seçeneklerini sizlere sunan gelişmiş ve kaliteli bir mobil uygulama modeli olarak da dikkatleri çekiyor.

Uygulamanın içerisinde yer alan birçok farklı fotoğraf efekti ile birlikte sizlere sunulacak olan seçenekleri çok daha net bir şekilde değerlendirme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle ama kesinlikle unutmamalısınız. Türkiye genelinde bu tip sistemlere karşı çok ciddi bir şekilde ilgi var ki ilk çıktığı günden bu yana sektörünün en büyük lideri olarak ise Retrica Android uygulaması gösterilebilir sanırım. B612 uygulaması da kısa zaman içerisinde Retrica'ya rakip olamasa da başarısını yakalayabilecek bir düzeye kadar ulaştı denebilir.

TÜRKÇE dil seçeneği ile birlikte sizlere sunulan ve son derece pratik bir mobil uygulama olarak dikkatleri üzerine çeken bu uygulamayı kesinlikle siz değerli okuyucularımızın da kullanması gerektiğine inanıyor ve ücretsiz olarak paylaşıyorum.

B612 – En İçten Selfieler  Tanıtım Videosu

B612 – En İçten Selfieler Android Cihazınıza indirin

 

Leave a Comment