Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte AnTuTu Benchmark 2015 verileri ile alakalı olarak en güncel verilere çok daha yakından bakacak ve bilgi sahibi olacağız. Bildiğiniz gini dünya genelinde bir telefonun donanım ve yazılım performansı ile birlikte kalitesini değerlendirebilmek amacı ile herkes AnTuTu testine sokuyor. Yeni telefon alacaklar için de olmazsa olmazlardan birisi olan bu sistem, her yeni seneye girildiği zaman bu konu ile alakalı olarak verileri internet üzerinde paylaşıyor. En kaliteli telefonlar ile alakalı olarak kafanızda herhangi bir soru işareti olmaması adına sizleri bu konu ile bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak istiyoruz. Detaylara geçelim.

2015 yılının en iyi telefonları dediğimiz zaman bu başlık altında birçok farklı seçeneği inceleyebilme şansına da sahip olacağız. Türkiye, özellikle birkaç senelik dilim içerisinde bu tip konulara yönelik olarak oldukça araştırmacı bir kimlik içerisinde. Bildiğiniz üzere akıllı telefonlar her geçen gün yeni seçenekler ile karşımıza çıkıyor ve bizlerde bu anlamda sizlere yenilikçi seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Listede sizin beklentilerinizin aksine bir durum var mı? Aslında bana göre yok fakat sizler yine de liste içerisinde yer alan telefonların puanına ciddi anlamda şaşıracaksınız. iPhone, yine bu anlamda fark yaratan bir marka olarak dikkat çekiyor ve bizlerde sizlere sürekli olarak daha yeni olanaklar sunmaya devam edeceğiz.

2015-en-guclu-akilli-telefonlar

Listenin en başında yine sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere son modeli olan iPhone 6S Plus yer alıyor. Çok ciddi bir puan farkı ile rakiplerini ikiye katlayan marka, Samsung ile yarışında da oldukça önde yer alıyor gibi. Huawei ve Meizu, kendilerinden beklenmedik bir şekilde iki ve üçüncü sıraları paylaşıyorlar. Samsung markasının iki ürünü sırasında gelirden arkasından yine iPhone 6 modeli geliyor. Kısacası her anlamda kalitenin ne kadar ön planda olduğunu gösteren markalar listede yine ilk sırayı başarılı bir şekilde aldı diyebiliriz.Birçok markaya nazaran sürekli olarak çok daha kaliteli seçenekler üzerine eğilim içerisinde olan Apple markası, 2016 yılı için yaptığı planlarda da bu alanda çok çok yeni seçenekleri sizlere sunacak.

Leave a Comment