Bu yazımızda sizlerle birlikte son dönemde ciddi şekilde gündemi meşgul eden unsurlardan birisi olan Android N ile alakalı olarak öğrendiğimiz detayları çok daha yakından inceleyecek ve fikir edineceğiz. Dünyada mobil teknolojilerin geldiği son noktayı zaten az çok hepimiz biliyoruz. Nitekim Google şirketinin üretim ve dağıtımını yürütmekte olduğu Android işletim sisteminin sürekli olarak yeni özellikleri karşımıza çıkıyor desek yanılıyor olmayacağız. Dünya teknoloji piyasasında ciddi şekilde yankı bulan bu uygulama ile birlikte yeni sürümi sizlere sunacak olan şirket, çok ciddi yenilikler getiriyor ve performanslı bir model sürümünü de sizlere sunma yoluna gidiyor da diyebiliriz.
Android N yenilikleri konusunda da yabancı kaynaklar çok ciddi bir şekilde haber ve bilgi paylaştılar. Bizlerde bu anlamda sitemizin mobil içeriğinde iyi bir haber kaynağı olabilmesi amacı ile sürekli haberler sunuyoruz. Yakın bir süreç içerisinde ne olacak bilmiyoruz ancak daha fazla sözü uzatmadan sizleri işletim sisteminin en yeni seçenekleri ile alakalı olarak bilgilendirme yoluna gitmek istiyoruz.
Çoklu pencere özelliği ile daha kolay bir yönetim sunulacak.
Tek bir ekran üzerinde aynı anda iki uygulama çalıştırabileceksiniz.
Yeni bildirimler için çok daha kolay bir yönetim ve cevap sistemi geliştirildi.
Batarya grafiği ile alakalı olarak klasik Android görüntüsü çok daha farklı bir hale büründürülüyor.
Gece modu sayesinde telefonunuz daha performanslı hale gelecek.
Ekranı sağa ve sola kaydırdığınız zaman çok daha farklı seçenekler sunulacak.
Gibi özellikleri ile ciddi anlamda fark yaratan bir mobil işletim sistemi olacak. Android N geliştirici sürümü kısa bir süre öncesinde resmi olarak internet üzerinde yer aldı diyebiliyoruz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde bu konu ile alakalı olarak inceleme videosunu sitemizde sorunsuz bir şekilde bularak inceleyebilme şansına da sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz. Gelecek dönemde daha yenilikçi seçenekler ve çok daha nitelikli haberler ile sizlerin karşınızda olacağız. Daha fazlası için konularımızın altından yorum yapmayı ihmal etmeyin.

Leave a Comment