Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte merak edilen konulardan birisi olan Android 7.0 N mobil işletim sistemi ile alakalı olarak bilgiler edinecek ve fikir sahibi olacağız. Dünya genelinde en çok tercih edilen mobil işletim sistemi olarak dikkat çeken Android, her sene yeni bir sürümü ile karşımıza çıkıyor. Android 6.0 Marshmallow çıkarılalı henüz çok fazla bir süre olmadan şirket yeni ürünü ile alakalı olarak çalışmalara da net bir şekilde başladı. Türkiye genelinde genel itibari ile insanların teknolojiye karşı ilgili olmaları ve araştırmacı bir kimlik içerisinde olmaları da önemli bir diğer detay olarak da dikkat çekiyor. Şimdi sizlere edindiğimiz yeni bilgileri en objektif şekli ile sunacak ve ürünü tanımanıza da yardımcı olacağız.

android-7-0-n-nin-tanitim-tarihi-belli-oldu-705x290

Android 7.0 N özellikleri ile alakalı olarak sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere henüz kesinleşmiş seçenekler söz konusu değil. Ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı olarak da daha yeni imkanlar üzerinde durmak akılcı olacaktır. İşletim sisteminin arayüz seçenekleri ile alakalı olarak artık bir yenilik olması gerektiği kanısındayım. Yıllardan beri süre gelen sabit işlevsellik seçeneklerinin artık daha yeni bir safhaya taşınması gerektiğine inanıyoruz. Nitekim bu konu ile alakalı olarak çok daha iyi seçenekleri sizlere sunacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde ne olacak bilmiyoruz ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde güncellemeleri takip ederek bu anlamda sizlere en iyi seçenekleri sunmak istiyoruz.

Android 7.0 N çıkış tarihi ile alakalı olarak da henüz net olarak elimize bilgiler geçmedi ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde araştırmalarımızı tamamlayarak bu anlamda sizleri de bilgilendirme yoluna gideceğiz. İşletim sisteminin insanlar arasında ne gibi bir etki yaratacağı ciddi anlamda merak konusu ancak bizler sürekli olarak en güncel seçenekleri sizlere sunma yoluna da gideceğiz. Türkiye genelinde en çok tercih edilen bu işletim sisteminin en yeni haberlerini sitemiz içerisinde takip etmek bir tıklama kadar kolay olacak.

Leave a Comment