360 Battery – Battery Saver – Android Uygulama İndir v1.3.5

360 Battery - Battery Saver Akıllı telefon sistemlerinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlarda en ciddi şekilde yaşanan sıkıntılardan birisi olan batarya sorunu için geliştirilen 360 Battery – Battery Saver Android uygulaması ile siz değerli okuyucularımızın karşısına çıkmanın haklı mutluluğu içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi 360 Security, kısa zaman içerisinde bilgisayar sistemleri için geliştirdiği güvenlik yazılımları ile birlikte ön plana çıktı ve zaman içerisinde mobil uygulama modelleri konusunda da etkin adımlar attı desek sanıyorum ki yanlış bilgi vermiş olmayacağız. Bu uygulama sizlere uzun süreli cihaz kullanımı konusunda son derece pratik çözümler sunacak ve sorunsuz bir şekilde kullanımınızı sağlayacak niteliğe sahiptir.

Öncelikli olarak 360 Mobile şirketi, Android işletim sistemini kısa zaman içerisinde çok ciddi şekilde tanımıştır. Dolayısı ile işletim sistemini en iyi şekilde stabil hale getirebilecek olan uygulamarı geliştiriyor ve dolayısı ile sizlere uygun örnekler sunma yolunda da somut adımlar atıyor. Bu uygulama, sizlere batarya süresi anlamında son derece uygun seçenekler sunduğu gibi arkaplanda da yaptığı çalışmalar ile birlikte cihazın stabilizasyonu ile alakalı olarak mükemmel ötesi örnekler sunuyor desek sanıyorum ki yanılmış olmayacağız. Uygulama çok kısa zaman içerisinde muazzam bir kitleye ulaştı.

Geneli incelediğimiz zaman 360 Battery uygulaması, altyapı seçenekleri anlamında cihazınızın en çok şarj tüketen uygulamalarını en iyi şekilde analiz ediyor ve bu anlamda sizlere mükemmel ötesi seçenekler sunuyor diyebiliriz. Gelişmiş altyapısı ile birlikte son derece hızlı çalışan ve aynı zamanda Android işletim sistemini en ufak şekilde kasmayan uygulama modellerinden birisi olan uygulamamız, son dönemlerin en çok indirilen mobil uygulama modellerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Bizlerde uygulamayı sizler için deneyim etme yoluna gittik.

Tüm 360 uygulamalarında olduğu gibi bu mobil uygulamada da TÜRKÇE dil seçeneğinin bizlere sunulması ayrıca ilgi çekici seçenekleri sunuyor demek sanırım yanlış olmaz. Genele yönelik olarak bu anlamda çok daha modern seçenekler üzerinde duracağız.

360 Battery – Battery Saver  Tanıtım Videosu

360 Battery – Battery Saver Android Cihazınıza indirin

 

Leave a Comment